Cumartesi, Temmuz 30, 2016

La Habitacion De Fermat - Kapan


La Habitacion De Fermat - Kapan


Film araştırırken La Habitacion De Fermat - Kapan filmine denk geldim. Konusuna biraz baktıktan sonra gerçekten ilgimi çekti. Filmi izlemeye koyuldum ama yarısında artık sıkılmaya başladığımı fark ettim. Konu muazzam ama kurgu ve filmin sonu gerçekten kalitesiz.
Dört şansız matematik uzmanı adeta kabir azabına tutulmuşlardır. Zira birbirini hiç tanımayan bu dört zeki genç, eksantirik özelliklere sahip tuhaf biri tarafından büyük bir bulmacayı çözmeleri için gizemli bir mekana davet edilir. Orada uzmanları kötü bir sürpriz beklemektedir. Kendilerine yöneltilen soruları zamanında ve doğru olarak çözemezlerse, içinde bulundukları oda bir anda ölüm tuzağına dönüşecektir. Bu yetmiyormuş gibi bir büyük sorunsal ile daha karşı karşıya kalırlar. Kendilerini buraya getiren sebep ve aralarındaki ilişkiyi çözmeden kurtuluşları yoktur. Fermat's Room, Luis ve Rodrigo'nun yazıp yönettikleri ilk uzun metrajlı film. Filmde yer alan genç oyuncular ise bugün İspanya'nın en genç ve yetenekli yıldız oyuncularından oluşuyor.
Filmin konusu Beyazperde.com'dan alınmıştır.


Eğer boş zamanınızda veya televizyonda öylesine bir film arıyorsanız izlenebilir; Ama çok büyük beklentiler içine girmeyin.


Sağlıcakla ve Sevgiyle kalın
Çünkü Ben Beceremiyorum
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder